Jak jíme,
tak žijeme

Já a výživa

Léta se zabývám hledáním, zkoumáním a nalézáním doporučení, rad či návodů pro dosažení harmonického a pozitivního životního stylu. Vždy mě hlavně zajímal komplexní systém péče o zdraví, uplatňovan lekáři a i léčiteli starých civilizací světa, jako jsou systémy čínské medecíny.

Neustále studuji zásady racionální výživy a různé alternativní výživové směry podložené letitnou praxí práce s klienty. Ze zdravé výživy se stal nejprve můj koníček a přerstl postupem času i v povolání, které mě napňuje. Vidím, že moje práce má smysl, lidé jsou spokojeni a září energí.

Poradenství a zkušenosti

Již 23 let se aktivně věnuji zdravému životnímu stylu. V roce 1994 jsem otevřela v Plzni, na Slovanské tř.25  prodejnu s doplňky stravy a šířila jsem myšlenku důležitosti zdravého stravování, pohybu a pitného režimu.

Své klienty vedu kompletně ke správnému stravování, doporučím jim správnou skladbu stravy, aby se cítili dobře a plni energie. Zbavujeme se přebytečných kil. Zlepšujeme celý zdravotní stav a zároveň pozitivně působíme i na psychiku a zvýšení sebevědomí.

Kde mně najdete