Jak jíme,
tak žijeme

Metabolic balance

Jak to funguje

Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a uhlohydrátů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete svůj zdravý metabolizmus a podporujete přirozenou produkci inzulínu.

Individální jídelní plán propojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ - v těle tak nastane nová metabolická rovnováha. Nejenže tělu dodáváte všechny zdravé a pro Vás nezbytné živiny a minerální látky, ale zároveň přijímáte přesně ty živiny, které Vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy.

Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin regulujete šetrně a trvale Vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci.

Průběh programu

Nejprve absolvuje informační schůzku, na které jste podrobně seznámen se základními principy programu. Rozhodne-li se do programu vstoupit, vyplníte vstupní dotazník, a absolvujete komplexní tělesnou analýzu, na které si stanovíme cíle. Poté absolvujete návštěvu laboratoře za účelem krevního rozboru.

Na další schůzce obdržíte svůj osobní jídelní plán a detailně vám vysvětlím vše, co se plánu a jednotlivých fází programu týká. Očekávat můžete několik schůzek, jejichž náplní je pravidelné vážení na metabolické váze, měření objemů a především zodpovězení všech otázek souvisejících s průběhem programu.

Součástí těchto konzultací je odstranění problémů či nejasností, konkrétní možnosti přípravy jídel, návrhy receptů apod. Naučím vás „rozumět jídlu“ – tzn. rozumět tomu, které potraviny jsou pro jeho metabolický typ vhodné a proč jsou pro jeho tělo důležité, nebo které jsou naopak zcela nevhodné.

Poradenství

V poskytování Metabolic Balance jsem certifikovaná poradkyně. Zohledním Váš zdravotní a tělesný stav a výsledný plán se bude vztahovat čistě na Vaše údaje. Přijďte ke mně pro konzultaci.

Objednat